
vindt dit leuk
(12 stemmen)
75%
Stem nu ook
In Openluchtmuseum Ootmarsum lijkt het net alsof je in een andere wereld stapt. Het mooie parkachtige terrein staat vol met boom- en waterpartijen. Hier en daar bevinden zich authentiek ingerichte boerenhuizen van vroeger.
Het museum ligt vlakbij het sfeervolle centrum van het stadje Ootmarsum. In de middeleeuwen was dit gebied een commanderij van de Duitse ridderorde. De boerengebouwen die er nu staan vertellen de leefwijze van vroeger.
OpeningstijdenMaandag t/m zondag van 10.00 - 17.00 uur.
In december en januari enkel gedurende de weekenden en tijdens de kerstvakantie geopend. Op nieuwjaarsdag gesloten.
PrijzenKinderen tot 10 jaar: gratis
Kinderen van 10 tot 16 jaar: 4,50 euro
Volwassenen: 5,50 euro
65+: 4,50 euro
Museumkaart: gratis
| Openluchtmuseum Ootmarsum |
| Smithuisstraat 2 |
|
7631 GH
Ootmarsum
|
| 0541-293099 |
| Museum & Exposities |
Voor bezoekers van deze locatie:Meer informatie over Openluchtmuseum Ootmarsum »
Toon locatie op kaart »
Beoordeel Openluchtmuseum Ootmarsum »
| Beoordelingen van Openluchtmuseum Ootmarsum |
-
E. Bernadas Alvarez uit Weesp schreef op 4 januari 2012 18:10
Wij zijn in Openluchtmuseum Ootmarsum geweest tijdens de fuchsia tentoonstelling. Het is een mooi en intiem museum, met diverse boerderijen, tuinen en zeer knus. Het is er leuk om te wandelen en om te genieten van alle kleine verrassingen. De tentoonstelling was prachtig ingericht.
|