Terug Buitencentrum Boomkroonpad
Drouwen (Borger-Odoorn), Drenthe | Attracties

vindt dit leuk
(98 stemmen)
80%
Stem nu ook
Buitencentrum Boomkroonpad is een bezoekerscentrum waarbij het bijzondere pad door de toppen van de bomen centraal staat. Kinderen kunnen zich daarnaast uitleven in het Lorkenspeelbos of op De Bosweide.
Verder vinden er een groot aantal activiteiten plaats, zoals dauwtrappen, wandelen met de boswachter of een natuurspeurtocht.
Buitencentrum Boomkroonpad is ook een startpunt voor mooie boswandelingen in de natuur. Folders met een beschrijving van wat je onderweg tegen kunt komen liggen klaar. De bijzondere omgeving in boswachterij Gieten-Borger kun je ook met een rondrit in De Bospaardentram ontdekken.
Openingstijden 2013
Januari t/m maart: zondag van 10.00 - 16.00 uur
April t/m oktober: dagelijks van 10.00 - 17.00 uur
November en december: zondag van 10.00 - 16.00 uur
Gesloten op Nieuwjaarsdag, 1e Kerstdag en 31 december.
Van november t/m maart is het bezoekerscentrum tijdens schoolvakanties van 10.00 - 16.00 uur geopend.
Prijzen
Volwassenen: € 4,00
Kinderen 4 t/m 12 jaar: € 2,00
Voor groepen vanaf 20 personen geldt groepskorting.
Honden zijn niet toegestaan op het Boomkroonpad.
Uitjes in de buurt
Beoordelingen van Buitencentrum Boomkroonpad
W. de Jong uit Joure schreef op 19 december 2012
Het buitencentrum boomkroonpad was voor ons het 1e centrum waar wij met onze kleinkinderen naar toegeweest zijn i.v.m. educatief onderdeel.
Zij hebben genoten....en veel informatie meegekregen over de dieren in het bos en onder de grond. Ook over alles wat er in de natuur leeft en woont. Na een grote klimpartij ( in de grote boom ) tot aan een heerlijke wandeling in het bos...een zeer geslaagde dag.( klleinkinderen van 4 en 6 jaar )
S. van de mheen uit Putten schreef op 14 december 2012
Boomkroonpad, is echt geweldig, hoog door de bomen lopen, voor de kinderen is dat iets heel apart, en daar rond lopen, overal zie je wel wat, het is echt een aanrader, je bent alleen maar bezig.
Wilma Wildeboer uit Zwolle schreef op 12 december 2012
Buitencentrum Boomkroonpad nabij Borger is prachtig gelegen in de Drentse bossen. Een stalen boomconstructie leidt je letterlijk door de toppen van de bomen. Je voelt je als een vogel zo vrij. Een educatieve wandelroute leidt je met de voeten op de grond door de bossen om je de natuur optimaal te laten voelen, ruiken en beleven. Onderweg voldoende speeltuigen van natuurlijke materialen. Een prima plek voor een gezellig en bijzonder gezinsuitje!
willeke van der veer uit noordbergum schreef op 12 december 2012
Prachtig
heerlijk om in de boomtoppen te lopen en in de de weide omgeving te kunnen zien.
ook zeer leerzaam
Astrid Benders uit Apeldoorn schreef op 12 december 2012
Zó bijzonder: wandelen op X meter hoogte, tussen de boomtoppen door! Toen wij daar waren, lag er flink wat sneeuw en kon je bijna glijden van ''t ene ''uitkijkpunt'' naar ''t andere. De trap omhoog vonden we vrij steil, maar achteraf was ''t zeker de moeite waard om ''m (toch) te beklimmen. Écht een aanrader, voor wie ''t eens vanuit een ander oogpunt wil bekijken, voor wie wil genieten van prachtig uitzicht én voor wie graag ''hogerop wil'' :-)
A. Smit uit Kerkrade schreef op 23 augustus 2012
Harstikke mooi en leerzaam. Je kunt boven de toppen lopen en voor de kids bestaat de mogelijkheid om opdrachten uit te voeren. Staat stevig op palen dus geen gewiebel. Prachtig uitzicht vanaf de uitzichttoren.
Wendy uit Emmen schreef op 29 juli 2012
Om het hoge pad er heen te gaan is niet aan te raden, vijf minuten en de kinderen waren erdoor, echt een tegenvaller, je kan er uiteraard zoals in dat hele bos wel lekker een boswandeling te maken maar daar hoef je geen entree voor te betalen .
Ik had al veel negatief gehoord over de korte boom tocht maar ging naar aanleiding van de recensies er toch heen, en helaas idd een tegenvaller.zeker als je denkt dat je wel even onder de pannen bent met de kids.
egbertkuipers uit raalte schreef op 8 februari 2012
Ben er geweest met kleinkinderen erg leuk boven in de boomtoppen te lopen en ook op de grond nog leuke wetenswaardigheden
echt de moeite waard
Sindy uit Putten schreef op 1 februari 2012
Wat is het daar leuk, wandelen door de bomen, over bruggen. Voor kinderen is het daar geweldig.
johan Heuvel uit ''sheerenberg schreef op 4 januari 2012
Het Boomkroonpad is echt iets leuks voor de kinderen. Er is van alles te doen, en je loopt normaal gesproken boven door de toppen van de bomen, door de bladeren heen.
Helaas, wij hadden de pech dat we wat laat in het seizoen zaten, dus liepen wij tussen de kale boomtakken door. Ook eens wat anders.