Uitzinnig.nl - Verrassende uitgaanstips voor een dagje uit bij u in de buurt.

FlevOnice in Biddinghuizen

Flevoland
Naar festivals en evenementen ..
FlevOnice
Biddinghuizen, Flevoland
Terug 
FlevOnice is een 5 kilometer lange kunstijsbaan door de vrije natuur. Hier kun je sportief bezig zijn, genieten van de natuur en ontspannen in gepaste ambiance. 

Het hele jaar door kun je bij FlevOnice buitenactiviteiten en ontspanning combineren, zoals schaatsen, skeeleren, steppen, trikken, radiozeilen, blokarten, rolskiën, nordic blading, nordic walking, skiken, voetbalgolf en mountainbiken.

Bij FlevOnice kun je terecht voor recreatief sporten in zomer en winter, clinics en lessen, schoolschaatsen, wedstrijden, rally’s en toertochten en tijdritten.
Ook worden er regelmatig festivals, evenementen en beurzen georganiseerd.

Faciliteiten in de winter
Er is een 5 kilometer lange kunstijsbaan, een 400-meter kunstijsbaan, een 160-meter kunstijsbaan en een krabbelbaan voor de allerkleinsten.

Faciliteiten in de zomer
Er is een 5 kilometer lange asfaltbaan, een 400 meter asfaltbaan en een recreatievijver.

Overige faciliteiten
Verder heeft FlevOnice een buffetrestaurant, bar en overdekt terras, kleedruimten en douches. Ook voor materiaalverhuur kun je hier terecht. Het parkeerterrein heeft 2000 parkeerplaatsen.

 
Openingstijden zomerseizoen
Bekijk de website voor afwijkende openingstijden.

Vrije uren
Dagelijks: 9.00 uur - 17.00 uur
Dinsdag en vrijdag: 9.00 - 21.00 uur

Entreeprijzen lente & zomer
Normaal tarief: € 6,00
Kinderen t/m 14 jaar: € 4,00
Tienrittenkaart normaal tarief € 50,00
Tienrittenkaart kinderen € 35,00

Avondtarief
Normaal tarief: € 3,00
Kinderen t/m: € 2,00


 
Bezoekersinformatie
NaamFlevOnice
AdresStrandgaperweg 20
Postcode en plaats 8256 PZ  Biddinghuizen
Telefoon0321-328480
CategorieSport & Spel

Voor bezoekers van deze locatie:
Meer informatie over FlevOnice »
Toon locatie op kaart »
Beoordeel FlevOnice »


Beoordelingen van FlevOnice
  • Annet de Jong uit Doornspijk schreef op 17 december 2011 17:05
    Flevonice prachtige ijsbaan, vertier voor jong en oud.
    Voor de kleintjes een aparte krabbelbaan waar je heerlijk kan schaatsen.
    Binnen een restaurant waar je heerlijk op kan warmen met een beker warme chocolademelk.
  • Mike uit Loenen aan de Vecht schreef op 6 januari 2010 01:13
    Het kriebelde al een paar dagen want het vroor en ik had nieuwe schaatsen. Ik hoorde van een schaatstocht op een kunstijsbaan in Biddinghuizen. Ik ben er dus geweest. En het was heerlijk, door het landschap, het sneeuwde dus het was net echt, koek en zopie, en mijn schaatsen zaten heerlijk. Ik ben klaar voor de natuurijstochten, en als het blijft kwakkelen, ga ik weer terug naar FlevOnice. Het lijkt een beetje vreemd maar het is gewoon ijs en je kunt er echt een dagje uit van maken. Je kunt er trouwens ook schaatsen kopen en huren voor als je geen schaatsen hebt. Dat was het.
  • Kari uit Leeuwarden schreef op 21 december 2009 13:55
    Het is daar top!!

    Super mooi ijs, echt leuk schaatsen!

Copyright 2012 Uitzinnig.nl/intris - Alle rechten voorbehouden
Boek nu uw hotel zonder reserverings- en annuleringskosten .. »