
vindt dit leuk
(15 stemmen)
73%
Stem nu ook
Sea Life Scheveningen is een reusachtig zee-aquarium waar je kennis maakt met het leven onder water. Je kunt er een groot aantal vissen bewonderen, zoals kreeften, krabben, zeelschildpadden, roggen en haaien.
Sensationeel is de grote buis van glas door het aquarium, die geheel omgeven is door water. Loop hier doorheen .. en zie de vissen vlak voor je ogen voorbij zwemmen. Het is alsof je zelf in het water zwemt, maar zonder een nat pak te krijgen!
Openingstijden 2013
Januari t/m juni: dagelijks van 10.00 - 18.00 uur
Juli en augustus: dagelijks van 10.00 - 20.00 uur
September t/m december: dagelijks van 10.00 - 18.00 uur
Kassa sluit een uur eerder.
Tussen 12.00 en 15.00 uur kan het in de vakanties druk zijn binnen.
Rolstoelgebruikende bezoekers wordt aangeraden om buiten deze piektijden Sea Life te bezoeken.
Honden zijn, met uitzondering van hulphonden, niet toegestaan.
Uitjes in de buurt
Basti Vuren uit Sliedrecht schreef op 26 oktober 2008
Ik ben nu drie keer bij Sealife geweest en elke keer is het weer anders. Het ziet er schoon uit en alles is goed te zien. Zeker daar waar je onder de vissen doorloopt en het grote bassin in het midden vindt ik zelf het leukst. Ik combineer een bezoek aan SeaLife met een strandwandeling maar zelfs zonder deze wandeling ga ik begin volgend jaar weer terug. Het is een attractie waar je waar voor je geld krijgt!