dinsdag t/m donderdag van 11.00 - 17.00 uur.
| Beoordelingen van Aardbeienland |
|
|
-
jan hoogenboom uit rotterdam schreef op 4 januari 2012 21:51
Het is een klein, gezellig park. Alle attracties hebben met de vorm van een aardbei te maken. Het leukste was dat je zelf in de zomer aardbeien mocht plukken en voor kinderen is er een kleine puzzeltochtje. Bij het invullen van de opdrachten kreeg je als prijsje chocolade met aardbeien en dat was heerlijk.
Je kan in de winkel allerlei produkten kopen die met aardbeien te maken hebben. Ook erg leuk. Het is de moeite waard.
|
-
Jan Meurs uit Wageningen schreef op 31 mei 2011 16:12
Wat een tegenvaller, wij hebben het aardbeienland 26 mei jl. bezocht,Park zeer verwaarloosd,planten overwoekerd door onkruid. Voor de rest zeer amateuristisch, entree prijs veel te hoog voor wat er geboden wordt. nee een behoorlijke afknapper.Was er dan niets goed? jawel de koffie en de vlaai
|
-
geert uit venlo schreef op 4 februari 2011 21:00
Leuk om een keer heen te gaan, en zoals het een fatsoenlijk gast betaamd, je zodanig te gedragen en instructies te volgen zodat anderen ook kunnen genieten. Ik denk als je onvriendelijk benaderd wordt dt je er om vragt omdat je planten of andere zaken stuk maakt of beschadigd.Als je iets mwil leren over voeding en natuur is het een leuk uitje voor de prijs van een pilsje, zeker met kinderen, doen op een zonnige dag als het niet te heet is.
|
|
|
|
|
-
Koenraad uit Landgraaf schreef op 6 juni 2010 22:45
Op de eerste plaats veel te duur voor wat je ervoor terugkrijgt. Daarnaast zijn er aan aantal onbeleefde personeelsleden, die je als een klein kind behandelen. Grootste voorbeeld in deze is de eigenaar zelf. Een zeer onvriendelijke man die als een soort politieman door zijn zielige parkje loopt.
Ik kwam met hem in aanraking op het aarbeien plukveldje waar een paar familieleden van mij aan het plukken waren. Hij kwam de bakjes controleren en nam er 1 aardbei uit, waarmee hij de opmerking maakte: 'Wij gedragen ons hier normaal'. Daarmee impliceerde hij dus dat ik (wij) ons dus niet normaal gedroegen. Toen ik hem daarop aansprak weigerde hij excuses te maken.
Als laatste wil ik opmerken dat een prijs van 2,50 euro echt te veel is voor een bakje aardbeien. Ik raad echt iedereen aan gewoon thuis in de supermarkt een bakje aarbeien te kopen!
|
-
janneke schreef op 31 mei 2010 15:46
Het aardbeienland is inderdaad niet goedkoop, maar is je geld zeker waard! In de loop van de jaren is er steeds meer te zien en wij komen er dus ook jaarlijks... De puzzels zijn leuk opgezet: die voor de kinderen niet te moeilijk met altijd een prijsje (en dat vinden ze echt geweldig!) en die voor de volwassenen wat moeilijker. Maar ja, wat is een speurtocht als alles te vinden is?
Zeker de moeite waard om een keertje te komen kijken!
|
-
Rob uit Veldhoven schreef op 22 augustus 2009 22:19
Veel te veel geld voor een kompleet mislukt uitje. Het was een flinke teleurstelling voor de kinderen (en de ouders). Er is weinig te zien, weinig te spelen en wat er is, is sterk verouderd en slecht onderhouden.
|
-
Virgil uit Opmeer schreef op 11 mei 2009 19:16
Harstikke duur voor hetgeen wat je er voor krijgt! En de speurtocht is een aanfluiting. Je krijgt een beloning als je de puzzel oplost, maar dan moet je wel ALLE woorden vinden. Als je niet alle woorden hebt, maar wel de puzzel oplost heb je gewoon pech. Lekkere domper voor de kinderen. Geen blijvertje voor ons.
|
-
J. Huisman uit Cuijk schreef op 27 december 2008 21:22
Mijn zoontje van 5 gaat heel graag naar Aardbeienland. Is er ondertussen al 4 keer geweest...
Met mooi weer kun je heerlijk de speurtocht doen !! 's Zomers zelf aardbeien plukken, geweldig! En natuurlijk de aardbeien eten, mjammie.
|
-
Joop uit Nieuw-Beijerland schreef op 30 augustus 2008 18:20
Klein park, waar weinig te zien is. Alleen het eerste gedeelte is leuk opgezet. Maar voor hetgeen er te zien is, is de prijs veel te hoog ! Mijn advies: koop een bakje aardbeien bij een tuinder langs de weg. Dat is goedkoper.
|