
vindt dit leuk
(17 stemmen)
82%
Stem nu ook
Parkstad Limburg Theaters programmeert een breed aanbod verspreid over 5 zalen. Naast de reguliere programmering wordt er veel aandacht geschonken aan popmuziek. Speciaal hiervoor is de Limburgzaal gebouwd.
De capaciteit van de zalen varieert van 150 tot 1300 personen. Parkstad Limburg Theaters ligt in het centrum van Heerlen op 5 minuten loopafstand van het NS-station.
OpeningstijdenMaandag t/m vrijdag: 11:00 - 17:00 uur
Donderdag: 18:00 - 21:00 uur
Zaterdag: 11:00 - 14:00 uur
Bij voorstellingen één uur voor aanvang geopend.
PrijzenDiverse toegangsprijzen.
Kaarten zijn via de website 24 uur per dag te reserveren.
| Parkstad Limburg Theaters - Theater Heerlen |
| Burgemeester van Grunsvenplein 145 |
|
6411 AS
Heerlen
|
| 045-5716607 |
| Theater & Film |
Voor bezoekers van deze locatie:Meer informatie over Parkstad Limburg Theaters - Theater Heerlen »
Toon locatie op kaart »
Beoordeel Parkstad Limburg Theaters - Theater Heerlen »
| Beoordelingen van Parkstad Limburg Theaters - Theater Heerlen |
|
|
-
Chantie uit Rotterdam schreef op 7 december 2009 20:59
Hallo
Ik heb helaas deze Nachtegaal mogen horen dat mijn buren na 3 minuten bij mij aanbelde of ik aub mijn geluid uit kon zetten omdat hun kinderen van schrik keihard begonnen te huilen. Zelfs mijn hond dook weg onder de bank en begon daar een potje te huilen
Dus ik weet niet wat u verstaat onder zingen als een nachtengaal,maar dan zitten wij zeker niet op dezelfde golflengte.
Met vriendelijke Groet Chantie
|
-
Sas uit Vlaardingen schreef op 7 december 2009 20:40
Hallo,
Wij vragen ons af, of toppers casting wel weet HOE een nachtegaal zingt???
In iedergeval zijn wij door onze 3000 paar oordoppen heen en blij dat de rust weer daar is.
De schade aan de ramen is aanzienlijk wij hopen ook dat er niet al te veel van die nachtegaaltjes zijn.
dank u.
wij zijn van een artiesten toppers casting,
|
-
paul gielsel uit hilversum schreef op 22 juni 2008 15:53
Geachte heer en of mevrouw van het theater
Wij zijn van een artiesten toppers casting,
Wij willen u een aanbod doen en wij willen graag deze zanger publiceren aan de grote artiestenwereld, zodat alle mensen weten dat hij ook door hun te boeken is.
Wij kwamen hem tegen op een website en wij waren in zijn room wij waren aan het luisteren; hij was daar aan het zingen. Die jongen heeft een stem als een nachtegaal, dat is een stem die heel bijzonder is. Die hoor je niet veel daar waren wij achter gekomen
zijn motto is gewoon door gaan met zijn zangcarriere die man heeft een gouden stem hij is een toppertje.
Zouden jullie voor onze casting deze zanger willen promoten in de wereld?
Alvast bedankt voor de moeite door dit te lezen. M.V.G PAUL GIELSELS
|