
vindt dit leuk
(13 stemmen)
92%
Stem nu ook
Kinderen van 0 tot 12 jaar kunnen zich uitleven in het overdekte speelparadijs Ballorig. Je kunt hier klimmen, klauteren, glijden, springen, spelen in de ballenbak en nog veel meer. Ook is er buiten een speeltuin. Het maakt dus niet uit wat voor weer het is.
Voor kinderen tot 4 jaar is er een aparte speelruimte. Kinderen van 8 jaar en ouder kunnen lasergamen en op de klimwand. De ouders of begeleiders kunnen wat nuttigen in het restaurant waar je een goed overzicht hebt van de speeltuin. Ook kun je zelf door het speelparadijs lopen, klimmen en kruipen.
OpeningstijdenMaandag t/m vrijdag van 9.00 - 18.00 uur
In het weekend van 10.00 - 19.00 uur
Gesloten op 1e kerstdag en nieuwjaarsdag.
PrijzenKinderen: 7,00 euro.
Kinderen van 0 jaar, ouders en/of begeleiders: gratis.
Groepsarrangement (minimaal 15 kinderen): 8,50 euro. Bij de prijs is spelen tot sluitingstijd, twee keer limonade, patat en een ijsje inbegrepen.
Lasergamen: vanaf 5,50 euro.
Klimwand: vanaf 4,50 euro.
| Speelparadijs Ballorig Wijhe |
| Handelsweg 10 |
|
8131 VH
Wijhe
|
| 0570-523744 |
| Sport & Spel |
Voor bezoekers van deze locatie:Meer informatie over Speelparadijs Ballorig Wijhe »
Toon locatie op kaart »
Beoordeel Speelparadijs Ballorig Wijhe »
| Beoordelingen van Speelparadijs Ballorig Wijhe |
|
|
|
|
|
|