
vindt dit leuk
(11 stemmen)
100%
Stem nu ook
Utopolis is een bioscoop met de topfilms van dit moment. Deze grote moderne bioscoop heeft 8 zalen. Dit filmtheater is zowel met het openbaar vervoer als per auto goed te bereiken.
Zie de website van Utopolis Almere voor het filmprogramma van de komende weken.
Reserveren kan telefonisch.
| Utopolis Almere |
| Forum 16 |
|
1315 TH
Almere
|
| 036-5300063 |
| Theater & Film |
Voor bezoekers van deze locatie:Meer informatie over Utopolis Almere »
Toon locatie op kaart »
Beoordeel Utopolis Almere »
| Beoordelingen van Utopolis Almere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-
Erwin uit Leeuwarden schreef op 26 maart 2010 16:21
Ik ken deze bioscoop vanaf het prille begin en heeft me vanaf dag 1 heel positief verrast met zijn uitstekende beeldkwaliteit. De digitale projectie is zo scherp als een scheermes.Het geluid is ook zeer goed maar moet wel het onderspit delven t.o.v. de Imax zaal bij de concurrent in Amsterdam Z-O. Vorige week voor het eerst een 3d film mogen aanschouwen en het viel me op dat het beeld wel iets de donker was maar verder was alles weer prima! Zelfs de 3d bril was schoon en kreeg er een poetsdoekje bij, prima service! De inrichting (stoelen zijn ruim en zitten heerlijk), ligging mogelijkheden m.b.t. tot parkeren is fantastisch. Ik heb eigenlijk maar 2 minpuntjes: bij 3d films is het scherm iets de donker en op drukke avonden is er te weinig toezicht op baldadige jeugd.
|
-
Jul uit Almere schreef op 11 november 2009 15:01
Het 'grote' geheim van Almere. De bioscoop. Ze bestaat alweer 5 jaar, zo heb ik mij laten vertellen en het is een aangename verrassing om daar een film te mogen bekijken. Stoelen waar je in kunt wegzakken, ruimte voor je benen en een gigantische zaal met fantastisch geluid. Op en top een experience die de film ten goede komt.
|
|
|
|
|