Uitzinnig.nl - Verrassende uitgaanstips voor een dagje uit bij u in de buurt.

Walibi World in Biddinghuizen

Flevoland
Naar festivals en evenementen ..
Walibi World
Biddinghuizen, Flevoland
Terug 
Walibi World (voorheen Six Flags) in Biddinghuizen is een familiepark, maar door de investeringen van Six Flags heeft Walibi World het imago van Thrill Park.

Walibi World bestaat uit een aantal themagebieden met daarin attracties en horecapunten. Hieronder een opsomming van de gebieden.

- Speed Zone (met onder andere de achtbaan Goliath)
- Canadian Yukon (met onder andere de waterattractie Crazy River)
- France (met onder andere La Grande Roue, het reuzenrad van het park)
- Hollywood, the main street (met onder andere de achtbaan Xpress)
- Italië
- Mexico (met onder andere de Suspended Looping Coaster El Condor)
- Sherwood Forest (met onder andere de houten achtbaan Robin Hood)
- Walibi Land (met onder andere de kinderachtbaan Woks Waanzin)
- Wild Wild West (met onder andere The Flying Dutchman Gold Mine) 

Bekijk hieronder in vogelvlucht het park en enkele attracties uit Walibi World.

Walibi World, Biddinghuizen

Zie de website voor openingstijden en toegangsprijzen.




 
Bezoekersinformatie
NaamWalibi World
AdresSpijkweg 30
Postcode en plaats 8256 RJ  Biddinghuizen
Telefoon0321-329999
CategorieAttractieparken

Voor bezoekers van deze locatie:
Meer informatie over Walibi World »
Toon locatie op kaart »
Beoordeel Walibi World »


Beoordelingen van Walibi World
  • Jolande Eijnthoven uit Culemborg schreef op 5 augustus 2010 00:08
    Hallo,
    Graag wil ik u graag wat vertellen over Walibi Flevo. Ik kan het uiteraard gaan hebben over de geweldige attracties en dat er gedacht is aan jong én oud in dit geweldige pretpark met zijn spectaculaire achtbanen e.d.maar dat is gewoon een feit. Daarom wil ik het graag even hebben over de ''Fright Nights'' daar..in de maand Oktober. Al vanaf de eerste keer dat Walibi deze ''Fright Nights" organiseert gaan mijn allerbeste vriendin (die ik al bijna 17jr ken) daar heen op de laatse dag van het seizoen.. meestal rond 31 Oktober! We doen dit al jaren als een soort ''vieren van onze vriendschap'' met/tijdens Halloween! Walibi organiseert dan op de vrij-, za- en zondagen de ''Fright Nights''... Dit zijn dagen waarop het park na 17u wordt ''getransformeerd'' naar een park geheel in ''halloween style'' compleet met zombies en pompoenen! Voor erg jonge bezoekers kan het dan ook wel wat beangstigend zijn.. dit omdat er ook ''live actors'' door het park lopen (als zombies e.d.) Ook zijn er diverse shows en meestal een 3-4 tal van ''spookhuizen'' als extra attracties! Deze zijn ook weer met ''live actors'' en voor sommigen (zelfs volwassenen!) angstaanjagend! De sfeer in het park is echt super goed gedaan, en uiteraard zijn het park en de attracties dan ook open tot 22u deze dagen! Kortom ga het zelf eens proberen en griezel lekker mee tijdens de "Fright Nights" van Walibi!
  • A.C. ter Mors uit Rijssen schreef op 26 mei 2010 16:15
    Het eerste wat ons opviel, toen we Walibi binnenkwamen was dat het er zo ontzettend schoon was. Om de haverklap werd er opgeruimd.
    Ik had besloten om als volwassene alles te durven en overal mee in te gaan. Dat heb ik geweten! Moest op een gegeven ogenblik met één van de dochters op het gras liggen bijkomen, zo misselijk waren we geworden..... Mooi attractiepark, genoeg te doen.
  • Berlinda uit Groningen schreef op 26 mei 2010 15:20
    Leuk pretpark met een leuke sfeer, door de muziek. Wel vind ik de entreeprijs wat aan de hoge kant.
  • Mw. Fokke uit Huizen schreef op 26 mei 2010 14:47
    Geweldig leuk park; voldoet aan de strengste eisen..Zelfs riemen voor de zweefmolen zodat
    jongere kinderen OOK veilig zijn !
    Leuk idee qua mok onbeperkt laten vullen
    met warme drank gedurende dag van aanschaf..
    Leuk dat de opening door Ralf so succesvol was 2 april; mijn kinderen hebben enthousiast het
    record Smoove mee helpen breken..
  • de Vries schreef op 26 november 2009 11:05
    Nooit meer! Je krijgt geen waar voor je geld, veel atracties stuk of gesloten, en dat in hoogseizoen. Park was onverzorgt en er zwierf veel afval rond.
    Eetvoorzieningen onhygienisch.
  • marjo van Kersbergen uit Waddinxveen schreef op 25 november 2009 16:30
    Ik ben met de herfstvakantie naar walibi halloween geweest. Het park had heel veel aandacht aan de aankleding besteed.Het hele park was echt in een spook/enge sfeer. Er waren mensen in prachtige kostuums en ze lieten de mensen echt lekker schrikken. De sfeer was gewoon super en we hebben met het gezin erg genoten......

Copyright 2012 Uitzinnig.nl/intris - Alle rechten voorbehouden
Boek nu uw hotel zonder reserverings- en annuleringskosten .. »