
vindt dit leuk
(26 stemmen)
88%
Stem nu ook
Maak een boeiende en leerzame wandeling door de straten en steegjes van Monnickendam. Op de vrijdagavond in de maanden mei tot en met september kun je, onder leiding van een ervaren stadsgids, genieten van al het moois dat Monnickendam te bieden heeft.
Deze gratis stadswandeling duurt ongeveer 1,5 uur en voert langs de vele historische gebouwen en huizen uit de 16e 17e en 18e eeuw, vaak met mooie gerestaureerde gevelstenen. In het midden van de stad bevindt zich de speeltoren met het oudste nog bespeelbare carillon ter wereld.
Spontaan verzamelen op vrijdagavond bij de Speeltoren!
AanvangstijdenVrijdag 25 mei 2012
Vrijdag 1 juni 2012
Vrijdag 8 juni 2012
Vrijdag 15 juni 2012
Iedere vrijdagavond van mei t/m september 2012 om 19.30 uur.
PrijzenGratis.
Ook zijn er rondleidingen voor groepen mogelijk, op een zelf door u te bepalen tijd. Deze rondleiding kost € 3,00 p.p voor min.6 personen.
Bezoekers van deze pagina bekeken ook:
De leukste uittips via Facebook
Het beste van Uitzinnig.nl, aangevuld met tips en reacties.
Word nu fan »
Uitzinnig.nl nieuwsbrief
Met onze nieuwsbrief blijf je op de hoogte van de nieuwste festivals, evenementen, uittips en kortingsacties. Maar ook maak je regelmatig kans op vrijkaarten.
Meld je nu gratis aan »