
vindt dit leuk
(16 stemmen)
81%
Stem nu ook
Let op: Dit evenement heeft in 2011 plaatsgevonden en is afgelopen. Mocht er nieuwe informatie komen (over een volgende editie) dan lees je dat hier.
Het Kunst&festival Gevaarlijk GOED biedt een podium aan Gelderse amateurkunst en zit vol gevaarlijk goede optredens, inspirerende masterclasses, stoere straatkunst en spannende cross-overs.
Kwaliteit en de diversiteit met het accent op vernieuwing staan centraal. Dans, muziek, urban arts, theater, beeldende kunst, literatuur en film staan op het programma.
Kunst&festival Gevaarlijk GOED wordt voor de tweede keer georganiseerd door KCG (Gelders Kenniscentrum voor Kunst en Cultuur) en vindt plaats in de Lindenberg in Nijmegen.
AanvangstijdenZaterdag 24 september 2011: 15.00 - 23.00 uur
Zondag 25 september 2011: 14.00 - 19.00 uur
PrijzenVoorstellingen in Nr 23, de Valkhofzaal, op de binnenplaats en in de exporuimte: gratis
Voorstellingen en workshops voor kinderen in de Marikenzaal op zondag: gratis
Dagkaart voor de Steigerzaal, Lindenbergzaal en Karolingenzaal: € 5,00
Recente bezoekers bekeken ook:
De leukste uittips via Facebook
Het beste van Uitzinnig.nl, aangevuld met tips en reacties.
Word nu fan »
Uitzinnig.nl nieuwsbrief
Met onze nieuwsbrief blijf je op de hoogte van de nieuwste festivals, evenementen, uittips en kortingsacties. Maar ook maak je regelmatig kans op vrijkaarten.
Meld je nu gratis aan »