Uitzinnig.nl - Verrassende uitgaanstips, evenementen en activiteiten en een dagje uit bij u in de buurt.
Oktoberfeest Sittard in Sittard
Evenementen ConcertagendaTheateragendaTentoonstellingenKinderuitagenda
Oktoberfeest Sittard
21 oktober t/m 26 oktober 2011 | Sittard, Limburg
Oktoberfeest Sittard in Sittard, Limburg
 vindt dit leuk
(41 stemmen)
95%
Stem nu ook
Bookmark and Share
Let op: Dit evenement heeft in 2011 plaatsgevonden en is afgelopen. Mocht er nieuwe informatie komen (over een volgende editie) dan lees je dat hier.

Voor de zevende keer gaat het Oktoberfeest in Sittard van start. Het Oktoberfeest bestaat uit ondermeer de Oktoberparade, Internationaal Schutterij- en Gildentreffen, een mega kermis, vuurwerkspektakel en een live muziekprogramma met talloze artiesten.

Er zijn twee grote feesttenten in volledige Duitse entourage met iedere avond een gevarieerd live muziekprogramma. Er zijn optredens van nationale en internationale artiesten, zoals Nick en Simon, the Höhner, the Partysquad, Dario, Helemaal Hollands en anderen.

Bekijk de website van Oktoberfeest Sittard voor het programma


Aanvangstijden
21 t/m 26 oktober 2011: bekijk de website voor het hele programma. Hoogtepunten Vrijdag 21 oktober 2011 om 19.30 uur: Oktoberparade Zondag 23 oktober 2011 om 14.00 uur: Optocht Schutterijen en Gilden Woensdag 26 oktober 2011: familiemiddag

Bezoekersinformatie
Oktoberfeest Sittard
Door de gehele binnenstad
Sittard
Beoordeel Oktoberfeest Sittard »

De leukste uittips via Facebook
Het beste van Uitzinnig.nl, aangevuld met tips en reacties. Word nu fan »
Uitzinnig.nl nieuwsbrief
Met onze nieuwsbrief blijf je op de hoogte van de nieuwste festivals, evenementen, uittips en kortingsacties. Maar ook maak je regelmatig kans op vrijkaarten.
Meld je nu gratis aan »

Beoordelingen van Oktoberfeest Sittard
  • smits uit stein schreef op 25 oktober 2011 15:51
    feest op zich is geweldig, maar dat roken in de tent afschuwelijk.
    de groep brings volledig waardeloos .
    prijzen verschil in tenten?
    rimpelpop zeer goed.
  • Mevr.V.Vinders schreef op 18 oktober 2011 20:54
    Het kan hardstikke leuk zijn als het volume van de muziek veel zachter kon.
  • Fam.Evers uit Hoensbroek schreef op 25 juni 2011 22:32
    Dit feest vinden wij geweldig. Ook hoe goed dat alles is georganiseerd, als het voorbij is dan verheugen wij ons alweer op het volgende oktoberfeest.
    Voor ons de 6de keer.



Copyright 2012 Uitzinnig.nl/intris - Alle rechten voorbehouden
De leukste uittips en reacties ook op Facebook. Word nu fan van Uitzinnig.nl »