Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Om De Wandelgangen als prachtige expositieruimte in en voor de regio in de schijnwerper te zetten, organiseren we een veiling met 85 werken van 40 kunstenaars die bij ons geëxposeerd hebben.
De veiling van schilderijen, beelden, zeefdrukken, etsen, keramiek, foto's, airbrush, tekeningen etc. Vindt plaats op 21 oktober in Cultureel Centrum Elckerlyc om 14.00 uur.
Er zijn kijkdagen op 7 & 14 oktober van 14.00 – 17.00 uur in onze expositieruimte in het gemeentehuis, Vrijthof 9, Hilvarenbeek.
Kijk voor foto's van alle werken, de catalogus etc. Op onze site.
Aanvangstijden
7 t/m 21 oktober 2018: 14:00 uur
Zondag 14 – 17 uur.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.
Prijzen
Vrij toegankelijk.
Bezoekersinformatie
De Wandelgangen, gemeentehuis Hilvarenbeek
Vrijthof 9
Hilvarenbeek (Noord-Brabant)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Beeldende kunst
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
PreHistorisch Dorp Van prehistorie tot late middeleeuwen: beleef het bij het preHistorisch Dorp .. »
Geworteld tentoonstelling grafiek en beelden .. » t/m 28 april
Design Museum Den Bosch Design vormt het hart van dit museum. .. »