Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Concert door Kunstencentrum Waalwijk

Zondag 31 mei 2026 | Waalwijk | Waalwijk
Muziekleerlingen en docenten van Kunstencentrum Waalwijk (KCW) geven op zondag 31 mei een sfeervol concert in de koepelkerk Sint-Jan de Doper in Waalwijk. Het concert, georganiseerd in samenwerking met de Vrienden van Sint-Jan, begint om 14:30 uur en is gratis toegankelijk.

Er treden veel jonge en oudere musici op in wisselende bezettingen. Op het programma staan grote en kleinere ensembles voor cello, harp en viool, een viooltrio, het ensemble Ratatouille en een bijzonder optreden van jong harptalent Emma Cheung.

Ook de docenten laten van zich horen:
- Agnes Huinen (zang)
- Els Kiesewetter (divers)
- Nina Morel (cello)
- Sophie Oltheten (harp)
- Babs van der Graaf (dwarsfluit)

Het gevarieerde programma bevat werken van onder anderen Antonio Vivaldi, George Frideric Handel, Ralph Vaughan Williams en muziek uit West Side Story.

Na afloop van het concert is er in de pauze gelegenheid voor koffie of thee. Er wordt een vrijwillige gift gevraagd.

KCW biedt naast muzieklessen ook lessen aan in dans, musical, theater, beeldende kunst en fotografie voor alle leeftijden.

Iedereen is van harte welkom!.


Aanvangstijden

Zondag 31 mei 2026: 14.30 uur

14:30 tot 16:00.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.

Bezoekersinformatie

Waalwijk
St. Jansplein 2
5141 GR Waalwijk (Noord-Brabant)
Meer informatie »

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:
Uitgelicht