Na een jaar vol Coevordense helden, bezettingen en heroveringen sluit Stedelijk Museum Coevorden eind maart zijn reeks tentoonstellingen over het ontzet van Coevorden af. Maar wees niet getreurd… je kunt nog één keer terug naar het Rampjaar 1672!
Op woensdag 5 april geeft “Coevorderverhalenkenner” Erik Mijnheer een lezing over de jeugdboeken over Meijndert van der Thijnen en het ontzet van Coevorden. Hoe werd dit bijzondere verhaal vroeger aan kinderen verteld? Welke lessen zaten er in de boeken verstopt? En wat voor illustraties werden er in de boeken gebruikt?
Wil je meer informatie of je aanmelden? Kijk dan op onze website (link onderaan deze pagina).
Aanmelden kan tot 30 maart.
Deze lezing wordt georganiseerd door Stedelijk Museum Coevorden, Historische Vereniging Stadt en Heerlickheijdt Covorden, ToReCo en Bibliotheek Coevorden.
Aanvangstijden
Woensdag 5 april 2023
Locatie: Op de tweede verdieping in het Arsenaal
Tijdstip: van 16 tot ongeveer 17.15 uur. Tussendoor is er een pauze met koffie en thee.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.
Prijzen
Reguliere entreeprijs is 6,00. Voor vrienden van het Stedelijk Museum Coevorden, leden van de Historische Vereniging en leden van Bibliotheek Coevorden is de entreeprijs 3,00.
Bezoekersinformatie
Stedelijk Museum Coevorden
Haven 4
7741 JV Coevorden (Drenthe)
Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Genre: Theater | Lezing