Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

The Klezmer Society

Zaterdag 4 mei 2024 | Evertshuis | Bodegraven (Bodegraven-Reeuwijk)
Bert's moeder, de Joodse schrijfster Ida Vos, schreef het boek "Wie niet weg is wordt gezien", gebaseerd op haar eigen leven als joods meisje in de Tweede Wereldoorlog. Bert vertelt samen met de musici van The Klezmer Society het oorlogsverhaal van zijn Joodse familie én zijn eigen verhaal als kind van Joodse onderduikers.

“Mama, waarom hebben wij zo weinig familie?” vroeg Bert aan zijn moeder toen hij een jaar op zeven was. Waarop zijn moeder zei: "Weg, die zijn weg...". Pas op de leeftijd van 13 jaar begreep hij wat dat betekende.


Aanvangstijden

Zaterdag 4 mei 2024: 20.45 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.

Bezoekersinformatie

Evertshuis
Julianastraat 4
2411 CV Bodegraven (Zuid-Holland)
Meer informatie »

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Theater | Familievoorstelling

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Zet alvast in je agenda