Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Let op: Dit evenement heeft in 2023 plaatsgevonden en is afgelopen. Mocht er nieuwe informatie komen (over een volgende editie) dan lees je dat hier.
Alweer voor de 19e keer vindt de Handwerkbeurs plaats in de IJsselhallen in Zwolle en het is groter dan ooit! Maar liefst twee hallen met textiele hobby's! Op deze beurs met meer dan 170 stands vind je alles op het gebied van breien, haken, borduren, quilten, naai- en borduurmachines, vilt, zelf-maak-mode, kralen en sieraden, spinnen en weven, textiel, kantklossen en nog veel meer.
“ Alles voor textiele hobby's ”
Naast de vele stands zijn er ook workshops en demonstraties. Er zijn drie verschillende tentoonstellingen. Kijk op de website voor het programma.
Aanvangstijden
9 t/m 12 februari 2023
Donderdag 9 februari 2023 tot en met zondag 12 februari 2023, dagelijks 10.00 - 17.00 uur (zondag tot 16.00 uur)
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.