Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Lunchlezing Willem Bruls - 'De verleiding van Venetië, 400 jaar opera in de lagunestad'. In deze lezing vertelt Willem Bruls over de geschiedenis van 400 jaar opera in Venetië.
Het genre ontstond eind zestiende eeuw in Italië, maar zou pas in de loop van de zeventiende eeuw zijn eigenlijke vorm krijgen. Dat gebeurde in Venetië, met componisten als Monteverdi en Cavalli. Deze traditie werd een eeuw later voortgezet door Vivaldi, die werkte in een stad met zo'n zeven operahuizen. Venetië was het onbetwiste culturele en muzikale centrum van Europa.
Aanvangstijden
Donderdag 19 december 2019: 12:30 uur
Lezing begint om 12.30 uur, aanvang lunch 12.00 uur.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.
Prijzen
De lezing is gratis. Bij het aanmelden kun je aangeven of je ook gebruik wilt maken van de lunch voorafgaand aan de lezing (2 broodjes + 1 consumptie, aanvang 12.00 uur). De kosten hiervoor zijn 4 euro, te betalen bij aanvang.
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Theater | Lezing
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Filmvertoning en intro van Een pracht... Over de opvang van Amsterdamse voetballertjes in de regio Heerenveen tijdens WOII. .. » vanaf 28 september
3e grootse Bachdag Grou Grou bruist op 27 september van muziek op bijzondere locaties – mis het niet! .. » 27 september
Zeldzaam Mooi Markt Wilhelminaplein i... Een markt met zeldzaam mooie producten van lokale en regionale kunstenaars, ontwerpers en creatieve .. » 21 september