Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Voor supernieuwsgierige kinderen van 8 t/m 12 jaar organiseren Tresoar en het Fries Museum weer een nieuwe MuseumJeugdUniversiteit! Leuke colleges waar je stiekem veel van opsteekt. Echte wetenschappers nemen je dit voorjaar mee in de strijd tegen het water.
In vier colleges leren kinderen over spannende en bijzondere thema’s zoals maritieme archeologie, de stijgende zeespiegel en de strijd op zee tijdens de Tweede Wereldoorlog. De bekende Friese weerman Gerrit Hiemstra is een van de sprekers.
Opgave verplicht via de website.
Aanvangstijden
Zondag 1 maart 2020: 11:30 uur
De colleges worden gegeven op 1 maart (Fries Museum), 8 maart (Fries Museum), 29 maart (Tresoar) en 5 april (Tresoar).
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.
Prijzen
De colleges duren een uur worden zowel bij het Fries Museum als bij Tresoar gehouden. De kosten bedragen 20 euro voor de gehele reeks.
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Theater | Lezing
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
3e grootse Bachdag Grou Grou bruist op 27 september van muziek op bijzondere locaties – mis het niet! .. » 27 september
16e Leeuwarder Shantyfestival 16e Leeuwarder Shantyfestival Shantyfestival in Leeuwarden. .. » 13 september
Erfgoed en Architectuur in Beetsterzwaag Open Monumentendag zaterdag13 september 2025 thema: Erfgoed en Architectuur, gebouw(d) om te blijven .. » 13 september