Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Ierikzee is een oude stad van ongeveer 600 jaar oud. Dit kunt u mooi zien aan de binnenstad met veel oude gebouwen. Zierikzee heeft heel veel leuke kleine winkeltjes, maar ook de grotere winkel ketens zoals Xenos, Kruidvat en Hema kunt u hier terug vinden.
In de zomer bruist Zierikzee van gezelligheid. Een plaatsje waar vele toeristen en dagjes mensen komen. Horeca en terrassen in overvloed.
Op woensdag is het snuffelmarkt in Zierikzee. Buiten dit vast evenementen is er veel te beleven kijk hier voor de actuele evenementen in Zierikzee.
De Oosterschelde is het grootste Nationaal Park van Nederland, bij laag water liggen er zeehonden op de zandbanken te rusten. Op de diepere plaatsen van de Oosterschelde zien we regelmatig vinnetjes van de bruinvis de Nederlandse dolfijn boven komen. Vele watervogels, zoals Lepelaar en Aalscholver kunnen we zien tijdens de tocht in de buurt van de boot. Een vaartocht geschikt voor de natuur en rust genieter. Deze tocht is geen zeehonden safari, het is wel mogelijk dat er bij laag water een enkele zeehond op de Roggeplaat ligt
Tijdens deze vaartocht varen we 2x onder de Zeelandbrug door. We zien ook de stormvloedkering en het werkeiland Neeltje Jans liggen.
Aanvangstijden
Woensdag 19 juli 2023: 00:00 uur
10:00.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de activiteit zelf.
Prijzen
kinderen 4 t/m 11 7-, 12+ 10-,.
Bezoekersinformatie
gemeente haven Zierikzee
Het Luitje 6
Zierikzee (Zeeland)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Activiteit | Verhuur activiteiten
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Voorne aan Zee festival Voorne aan Zee Festival staat garant voor 2 topdagen! Beide dagen vinden plaats op het Zuidfront .. » vanaf 23 mei
Molentocht Goes Evenement in Goes .. » 18 mei
Toujours Kapelle Kom ook naar de evenementenweek Toujours Kapelle, waar van alles te zien en te doen is! .. » vanaf 12 mei