Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Op dinsdag 23 augustus organiseert de Stichting Muziek in de Grote Kerk Goes een marktconcert op het Marcussen-orgel in de Grote of Maria Magdalenakerk. Het concert wordt gegeven door de bekende trompettist Ab Brouwer uit Kapelle en stadsorganist van Goes, Arno van Wijk. De combinatie orgel en trompet werkt heel goed, zeker in de Grote of Maria Magdalenakerk. Op het programma staat muziek die voor de combinatie trompet en orgel geschreven is van Hans André Stamm, Hermann Schroeder en Anthony Plog.
Aanvangstijden
Dinsdag 23 augustus 2022: 13:30 uur
aanvang 13.30 uur.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
entree gratis (collecte na afloop).
Bezoekersinformatie
Grote of Maria Magdalenakerk
Singelstraat 21
4461 KZ Goes (Zeeland)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Luchconcert Band Creambread Americana-, pop-, rock-, soul-, blues-, latin- en jazz-invloeden in de historischekerksouburg .. » 22 februari
Modelbouwshownl De 35e editie van Modelbouwshow.nl staat voor de deur! .. » vanaf 21 februari
Boekmarkt Nisse Mooie boeken kleine prijsjes .. » 28 februari