Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Eric werd onlangs gevraagd om wat muziek te schrijven voor het Orange Jazz festival in Tivoli, en daarvoor wilde hij zijn nieuwe recept in het Beauforthuis uitproberen. Geniet van deze kans om een exclusieve voorafje te proeven in de intieme sfeer van het Beauforthuis. Smakelijk luisteren !
Eric Vloeimans slaagt er al vele jaren in om ons te verrassen met de meest uiteenlopende fantastische gasten. Nu komt hij met zijn gloednieuw trio Pico Bello (Eric met gitarist Mark Tuinstra en percussionist Udo Demandt), uitgebreid met violist Jasper le Clercq en de ons bekende wondercellist Jörg Brinkmann … dus Pico Bello Extended!
Eric werd onlangs gevraagd om wat muziek te schrijven voor het Orange Jazz festival in Tivoli, en daarvoor wilde hij zijn nieuwe recept in het Beauforthuis uitproberen. Geniet van deze kans om een exclusieve voorafje te proeven in de intieme sfeer van het Beauforthuis. Smakelijk luisteren !.
Aanvangstijden
Donderdag 2 oktober 2025: 20.15 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
27,50.
Bezoekersinformatie
Beauforthuis
70 woudenbergseweg
3711 AB Austerlitz (Utrecht) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Jazz
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
De Vorstin Het thuishonk voor een dynamische popcultuur in mediastad Hilversum .. »
Sint Aegtenkapel Intieme en sfeervolle kapel uit de Middeleeuwen in het oude centrum. .. »
De Gelderlandfabriek Dé culturele hotspot van de Betuwe .. »