Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
In De Brauerij creëert Tom Neven samen met zijn band The Side Effect een muzikaal universum, vol ontroerende, minimalistische liedjes. Zijn debuutalbum Closer (2016) werd lovend ontvangen door pers en publiek. In maart 2024 volgde het album Soon, gepresenteerd in een uitverkochte zaal van het Chassé Theater in Breda. Neven is namelijk Brabander in hart en nieren. Het album bevat tien persoonlijke songs met invloeden van folk, Americana en klassieke muziek — klein van opzet, soms melancholisch, maar altijd met een verhaal. De pers reageerde opnieuw enthousiest.
Het viertal speelt bij ons nummers van beide albums en tussendoor hoor je humorvolle verhalen. Zo ontstaat een warme en persoonlijke connectie met het publiek.
Aanvangstijden
Zondag 17 mei 2026: 15.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
15 euro.
Bezoekersinformatie
De Brauerij
Mehrer Straße 1 Kranenburg-niel (de) 1 km van Leuth
Leuth (Gelderland) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Overig
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Jongerenconcert Promyki Krakowa Geniet van Polenconcert in Driel .. » 18 september
De Brauerij Een fijne landelijke plek in het grensgebied bij Nijmegen .. »
Doelum live presenteert Garden State Opening nieuw seizoen door Garden State .. » 28 september