Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
In januari 2026 brengt het Nationaal Jeugdorkest onder leiding van Antony Hermus de première van de nieuwe Symphonic Cinema film The Planets. Gustav Holst’s The Planets komt tot leven in een unieke combinatie van muziek en film. In Symphonic Cinema zijn de beelden volledig afgestemd op de muziek, waardoor een nieuwe laag aan betekenis en emotie wordt toegevoegd. Op het witte doek zijn de hoofdrollen voor Emma Thompson, Greg Wise en de dansers van Arts Umbrella Canada. Het publiek geniet deze avond naast The Planets van nog meer filmische muziek: het geliefde Also sprach Zarathustra van Strauss wordt voor de pauze uitgevoerd en ken je misschien van de film 2001: A Space Odyssey, Barbie of verschillende commercials. Het geheel is een uitzonderlijke samenvloeiing van disciplines, een genot voor film- én muziekliefhebbers!.
Aanvangstijden
Vrijdag 16 januari 2026: 20.15 uur
19:15 Deuren open 20:15 Aanvang.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
Onder 30 jaar €12,50 Regulier €35,- tot €42,-.
Bezoekersinformatie
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
3511 WC Utrecht (Utrecht) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Troost & Verlangen Optreden in Amersfoort .. » 23 november
Rosa Spier Huis Anna Stibbezaal De concert-/theaterzaal van het Rosa Spier Huis biedt een podium aan bewoners en bekende professione .. »
Mozart op zijn mooist Laat u meevoeren door Mozarts meesterwerken in een uitvoering vol passie en virtuositeit. .. » 16 november