Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Ga mee op reis deze kerstvakantie! Bij Museum Catharijneconvent kun je de mooiste kerststallen bewonderen en reis je mee met Maria en Josef en kom je meer te weten over het kerstverhaal. Zin in kerst is een ideaal gezinsuitje, vooral met kinderen van 2 tot 8 jaar.
Reis mee met Jozef en Maria. De reis begint met een ‘voorleesvoorstelling’. Daarna ga je op pad met je eigen reisgids.
Waar ging de reis van Josef en Maria naar toe? Wat hadden zij mee op hun reis? Welk vervoer hadden zij in die tijd? En wie kwamen ze allemaal tegen onderweg? En hoe zit het met de 3 Koningen en de stal? Door de opdrachten te doen kom je er alles over te weten en kom je steeds dichter bij de eindbestemming.
Ook kun je een compleet kerstdorp uit de 18e eeuw bewonderen! In de mega grote Napolitaanse kerststal staan meer dan 60 figuren in een prachtig decor.
Aanvangstijden
24 december 2021 t/m 9 januari 2022: 00:00 uur
Maandag t/m vrijdag: 10.00 - 17.00 uur Weekend, Eerste en Tweede Kerstdag: 11.00 - 17.00 uur Nieuwjaarsdag: gesloten.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Kinderen
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Kaas- en Botermuseum De Weistaar Museum over de kaas van vroeger. Leer hier hoe kaas en boter gemaakt worden. .. »
Expositie Impressie in Foto Verf en Klei Een sfeervol dialoog tussen fotografie, schilderkunst en keramiek, met de natuur en mens als thema .. » vanaf 11 oktober
Museum Catharijneconvent Museum over de geschiedenis van het christendom in Nederland. Met een verrassende collectie kunst. .. »