Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
De flagship expositie van World Press Photo 2021 vindt jaarlijks plaats in De Nieuwe Kerk Amsterdam. Van deze grote jaarlijkse internationale persfotowedstrijd worden de bekroonde visuele journalistiek en digitale storytelling van het afgelopen jaar getoond. Te zien zijn ruim 150 bekroonde beelden in acht categorieën en tevens de winnaars in de Digital Storytelling Contest.
De prachtige World Press Photo of the Year is 'The First Embrace' van de Deense fotograaf Mads Nissen. Op de foto wordt Rosa Luzia Lunardi (85) omarmd door verpleegster Adriana Silva da Costa Souza in een door Covid-19 getroffen verzorgingstehuis in São Paulo (Brazilië).
De World Press Photo Story of the Year is Habibi van Antonio Faccilongo. De winnende serie toont liefdesverhalen die zich afspelen tegen de achtergrond van het Israëlisch-Palestijns conflict.
Ook zijn dit jaar weer de World Press Photo Iconic Originals te zien: een selectie van originele, vaak gesigneerde foto’s uit het verleden van de World Press Photo Contest. De rijke geschiedenis en impact van World Press Photo Foundation krijgen weer aandacht in een apart gedeelte, waar ook de iconische tijdlijn prijkt met alle jaarwinnaars sinds de oprichting van de organisatie in 1955.
Aanvangstijden
5 juni t/m 29 augustus 2021: 00:00 uur
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Overig
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Anne Frank Huis Het voormalige onderduikadres van Anne Frank gelegen aan de Prinsengracht. .. »
Noweaponworld Mini Festival Amsterdam NoWeapon.World Mini Festival Amsterdam: een krachtig, meerdaags evenement dat de commercialisering v .. » 11 juli
Zee- en Havenmuseum IJmuiden Het museum toont de geschiedenis en ontwikkeling van het Noordzeekanaal, IJmuiden en visserij. .. »