Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Met haar foto’s brengt Ria van der Ham (1950) in deze tentoonstelling een hulde aan de ruimte waarin wij mogen zijn. De keuze van het thema ‘Kleurrijke Architectuur’ van haar tentoonstelling in Het Hapsis Huis is ontstaan door de ontdekking van fraaie nieuwe gebouwen in de stad Utrecht.
Aanvangstijden
8 t/m 9 oktober 2022: 12:00 uur
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.
Bezoekersinformatie
Het Hapsis Huis
Eemstraat 7
3522 SN Utrecht (Utrecht)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Architectuur
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Villa Zebra Hét kunstmuseum voor kinderen, waarbij verbeeldingskracht centraal staat, op de Kop van Zuid in .. »
Nationaal Glasmuseum In dit museum is de grootste en belangrijkste collectie Nederlands glas te zien uit de 20e en 21e .. »
Botanische Tuinen Universiteit Utrecht Botanische tuin met diverse tuindelen, zoals de rotstuin, ontdektuin, bamboebos en tropische kassen. .. »