Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
In oktober wordt het evenement Zaanse Glorie. Verbonden met de wereld georganiseerd door de Stichting White Cube. Het vindt plaats op verschillende locaties in de Zaanstreek: galerie PLAY room, het Zaans Museum, Atelier van Santen, Café de Fabriek, FluXus en de Zaanse Regenboog stichting.
Op donderdag 12 oktober om 16 uur opent de presentatie in het kabinet van het Zaans Museum met werken van vier kunstenaars. Kinga Wieczorek, Bert van Santen en Teppo Korte ontdekten de Zaanstreek om er te werken en te wonen. De unieke dynamiek van verleden en heden, het landschap en de industrie vinden een plek in hun werk. De Zaanse kunstenaar Jaap Stellaart is in dat alles het tegenovergestelde: op zoek naar zichzelf veroverde hij vanuit zijn kleine atelier in Haaldersbroek de wereld en de kosmos. Vier werelden ontmoeten en inspireren elkaar.
Aanvangstijden
13 oktober 2023 t/m 14 januari 2024: 00:00 uur
dagelijks 10 - 17 uur.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.