Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Tijdens Exposed presenteren 14 studenten hun eindexamenwerk aan het grote publiek. Het werk dat u te zien krijgt is zeer divers. Van modefotografie tot documentaire fotografie, van portretfotografie tot persoonlijke projecten en alles daar tussenin.
Aanvangstijden
16 t/m 19 mei 2024: 16:00 uur
Openingstijden donderdag en vrijdag van 16:00 tot 21:00 zaterdag en zondag van 12:00 tot 18:00.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Overig
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Het Rijk der Farao's - Een immersieve... Fabrique des Lumières presenteert ‘Het Rijk der Farao’s - Een immersieve reis door het oude Egypte’ .. » t/m 11 juli
ARTIS-Micropia Micropia maakt het onzichtbare zichtbaar en maakt daarmee de wereld van de microben toegankelijk. .. »
Zee- en Havenmuseum IJmuiden Het museum toont de geschiedenis en ontwikkeling van het Noordzeekanaal, IJmuiden en visserij. .. »