Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Playmobiltentoonstelling

28 april t/m 2 mei 2026 | Gebouw de Bron | Driebergen-Rijsenburg (Utrechtse Heuvelrug)
Wat leuks doen in de meivakantie?

Kom naar HetPlaymobilhuis in Driebergen, het Playmobilmuseum is speciaal voor de meivakantie iedere dag open tot zaterdag!

Op deze unieke locatie kunt u Playmobil van het begin in 1974 tot heden bekijken in 21 diorama's met wel 4000 Playmobilpoppetjes, Playmobilpaarden, Playmobilkastelen, Playmobilpaleizen, Playmobilschepen, Playmobilauto's en Playmobilmotors en nog veel meer Playmobil.

HetPlaymobilhuis bezoeken is leuk voor ALLE Leeftijden!

Doe de Speurtocht die bij jouw leeftijd past, vind jij alle clowns (2 - 6 jaar) of de goede antwoorden op de vragen (7 - 100 jaar). En leer spelenderwijs een beetje geschiedenis van Nederland.

Kijk op HetPlaymobilhuis. nl voor meer informatie.


Aanvangstijden

28 april t/m 2 mei 2026: 11:00 uur

Het Playmobilhuis is deze week dagelijks geopend van 11:00 tot 17:00 uur.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.

Prijzen

0 - 3 jaar gratis, 4 - 12 jaar € 7,50, 13+ € 9,50.
Parkeren gratis.
 

Bezoekersinformatie

Gebouw de Bron
Damhertlaan 87
3972 DC Driebergen-Rijsenburg (Utrecht)


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Kinderen

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:
Uitgelicht