Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Historicus Ruud Weijdeveld vertelt over het communistische verzet in Nederland tijdens de bezetting, met specifieke aandacht voor de drie noordelijke provincies. Harm de Vos, geboren in 1934 als kind van ouders die actief waren in het communistische verzet, vertelt hoe hij de oorlog in Drachten beleefd heeft en welke impact het verzetswerk van zijn ouders had op hun gezin. Tenslotte schenkt Chris Beuker in zijn bijdrage aandacht aan de rol van de Duitse communist Fritz Taraschewski in het Friese verzet. Lezing in het kader van de Maand van de Geschiedenis, i.s.m. Fries Verzetsmuseum.
Aanvangstijden
Donderdag 31 oktober 2019: 19:30 uur
Wel graag opgave vooraf via de website.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Theater | Lezing
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Tribute to MTV Unplugged - The Intima... Voorstelling in Franeker .. » 7 november
Lezing over Friese zwanenhalsbanden e... Zwanenhalsbanden: symbool van status en eigendom
Spreker: André A. Buwalda .. » 20 november
Lezing over de rechtsstaat door prof ... Lezing ‘De rechtsstaat in kolkende tijden’ door prof. Ybo Buruma; verandering en bedreiging daarvan. .. » 20 november