Meerdere data, vanaf 19 apr | Zalencentrum Wieleman |
Westervoort
Zet maar aan de straat
Het eerste toneelstuk van de avond heet Zet maar aan de straat, van Siebe van den Berg. Twee dochters zijn hun moeder zat en zetten haar langs de weg. Moeder laat het er niet bij zetten en beraamt samen met een agent en een voorbijganger een wraakplan.
Bingo!
Het tweede stuk is Bingo! van Alwin Grijseels. Een werknemer van een pruikenzaak wint de hoofdprijs in een loterij. Eindelijk is hij af van zijn baan en zijn dominante bazin. Alles verloopt vlotjes, totdat de uitslag wordt gecontroleerd.
Oscar en zijn moeder
De afsluiting is voor Oscar en zijn moeder, van Jibbe Willems. Een zwartkomisch stuk over de strijd om de liefde tussen een moeder en haar zoon.
Aanvangstijden
Woensdag 19 april 2023: 19.30 uur
Donderdag 20 april 2023: 19.30 uur
Zondag 23 april 2023: 14.00 uur
Toneelvereniging Vriendentrouw uit Westervoort speelt dit jaar maar liefst drie korte komische toneelstukken op één avond. Op 19 en 20 april, om 19:30 uur, spelen ze dit avondvullende programma in Zalencentrum Wieleman. Op zondagmiddag 23 april is er nog een matinee-voorstelling, om 14:00 uur.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.
Prijzen
8,50 in de voorverkoop. 9,50 aan de zaal.
Bezoekersinformatie
Zalencentrum Wieleman
Dorpstraat, 11
6931 BA Westervoort (Gelderland)
Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Genre: Theater | Toneel