Meerdere data, vanaf 15 apr | Theater De Kamers |
Amersfoort
Op 15 april 2023 om 14:00 gaat de muzikale en humoristische familievoorstelling (6+) ‘Gewoon Anders’ van Theatergroep Heer Otto en Bzzzonder in première op het Lente Festival in Theater De Kamers in Amersfoort. De voorstelling speelt dat hele weekend. Het verhaal van Anders gaat over inclusie en laat bezoekers op een speelse manier kennismaken met autisme.
Anders en Noah zijn beste vrienden. Samen kunnen ze de wereld aan. Als echte ridders bewaken ze hun kasteel tegen vijanden van buitenaf. Maar dan is daar Bo, die ook mee wil spelen. Anders voelt zich buitengesloten, anders. Als de knuffel van Bo spoorloos verdwijnt, staat Anders voor een moeilijke keuze: Zoekt Bo ‘de draak’ het maar uit of blijft Anders een koene ridder en gaat hij helpen? ‘Gewoon Anders’ is een muzikale, humoristische en toegankelijke voorstelling voor iedereen vanaf 6 jaar.
De voorstelling laat kinderen, maar ook ouders, onderwijzers en zorgprofessionals op een laagdrempelige manier kennis maken met autisme. Het laat zien dat we allemaal verschillend zijn en dat dat soms best ingewikkeld is. En dat we - juist omdát we allemaal anders zijn - elkaar kunnen helpen. Ieder met zijn of haar unieke talenten. Bij het maken van deze voorstelling zijn ervaringsdeskundigen intensief betrokken.
‘Gewoon Anders’ is een project van Heer Otto’s afdeling voor talentontwikkeling, Jonkheer Otto.
Aanvangstijden
Zaterdag 15 april 2023: 11.30 uur
Zaterdag 15 april 2023: 14.00 uur
Zondag 16 april 2023: 14.00 uur
Zondag 16 april 2023: 16.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.
Prijzen
Ticket incl. drankje: 7,50€.
Bezoekersinformatie
Theater De Kamers
Wezeperberg 1
3825 DJ Amersfoort (Utrecht)
Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Genre: Theater | Familievoorstelling