Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Thomas Verbogt

Zondag 24 september 2023 | Bogerd | Druten
Thomas Verbogt. Het Avontuur van het Alledaagse.
Vanaf september start in de Bogerd het culturele seizoen weer. Dit jaar wordt het seizoen afgetrapt met een theaterlezing door literatuurtopper Thomas Verbogt. In deze lezing neemt hij de luisteraar graag mee in het avontuur van het alledaagse.

Thomas Verbogt (1952) heeft meer dan 30 boeken op zijn naam staan, waaronder het schrijfboek ‘Schrijven is ritme’. Los van het verhaal, is ritme een belangrijk onderdeel van zijn schrijfwerk. Ritme zit overal in: zinnen, passages, personages; de afwisselingen tussen rust en actie, snel en langzaam. Verbogt staat voornamelijk bekend om zijn melancholieke, lichte toon en schrijft naast boeken ook dagelijkse columns in de Gelderlander. In deze lezing neemt hij de luisteraar graag mee in het avontuur van het alledaagse.

Aansluitend is er gelegenheid om een drankje of lunch te nuttigen in onze sfeervolle theaterfoyer annex lunchcafé met muzikale omlijsting van niemand minder dan; Naomi Vischer. Een talentvolle zangeres uit Maas en Waal, die al in verschillende tv-producties als Scrooge Live en The Passion heeft gezongen.


Aanvangstijden

Zondag 24 september 2023: 10:30 uur

Aansluitend; muzikale opluistering door zangeres Noami Vischer.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.

Prijzen

€6,00 p.p.
met aansluitende lunch; €21,95.
 

Bezoekersinformatie

Bogerd
Van Heemstraweg 53
6651 KH Druten (Gelderland)

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Theater | Lezing

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Zet alvast in je agenda