Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Het Franse chanson wint de laatste jaren aan populariteit. Hoe noem je die prachtige liedjes dan in het Nederlands? Is het kleinkunst, muziek, liederen of levenslied?
De voorstelling “Onderweg” brengt Nederlandstalige kleinkunst liedjes, van o.a. Willem Vermandere, Frans Halsema, Stef Bos, Theo Nijland en Jules de Corte, maar ook van Bløf en De Dijk. De muziek is verweven in een verhaal dat gaat over hoe wonderlijk een levenspad kan zijn. Dat je soms in volle overtuiging en soms uit nood geboren, keuzes maakt waarvan je de consequentie niet overziet. Maar bovenal gaat “Onderweg” over de liefde die ons helpt uitdagingen te overwinnen, ook als we twijfelen of op de vlucht moeten slaan.
Deze muziektheatervoorstelling brengt de schoonheid van de liedjes van onze eigen Nederlandsche en Vlaamsche chansonniers letterlijk dichtbij.
Aanvangstijden
Zondag 31 mei 2026: 15.30 uur
Het programma is zonder pauze en duurt aaneengesloten een uur en een kwartier.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.