Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Charl Delemarre

Zaterdag 12 december 2026 | Podium Het Garnizoen | Harderwijk
Met zijn deelname aan het populaire tv-programma The Tribute: Battle of the Bands blies Charl de zalen omver. Zijn optreden raakte zowel publiek als jury, die lovend sprak over hoe dicht de band bij Ramses Shaffy weet te komen en over de sterke persoonlijke expressie van Charl.

Een eerbetoon aan Ramses Shaffy

In deze voorstelling brengt Charl samen met zijn band een indrukwekkend eerbetoon aan Ramses Shaffy, een artiest die een onuitwisbare stempel heeft gedrukt op de Nederlandse muziekgeschiedenis. Shaffy’s songs, vol passie, levenslust en melancholie, blijven tot op de dag van vandaag generaties inspireren.

Charl weet Shaffy’s muziek op een indrukwekkende en integere manier over te brengen. Emotie, intensiteit en authenticiteit staan centraal, waarbij zijn diepe verbondenheid met Shaffy’s werk in iedere uitvoering voelbaar is en een persoonlijke laag toevoegt.

Met zijn unieke stem en intens doorleefde performance brengt Charl de ziel van Shaffy’s muziek opnieuw tot leven. Iconische nummers als Laat me, Sammy en Zing, vecht, huil, bid, lach, werk en bewonder worden op een eigen, eerlijke en meeslepende manier vertolkt.


Aanvangstijden

Zaterdag 12 december 2026: 20.15 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.

Prijzen

€29,75.
 

Bezoekersinformatie

Podium Het Garnizoen
Ceintuurbaan 2
3847 LG Harderwijk (Gelderland)
Meer informatie »

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Theater | Theaterconcert

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:
Uitgelicht