Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
De Wijsneuzen, bekend van YouTube, Instagram en TikTok, maken humoristische en leerzame video’s voor nieuwsgierige kinderen en hun (groot)ouders. Ze brengen ingewikkelde onderwerpen op een speelse, toegankelijke manier tot leven en maken van wetenschap één groot avontuur.
In de theatervoorstelling Gestrand op Mars vertrekken ze op een spannende missie naar de rode planeet. Alles lijkt volgens plan te verlopen, maar bij de terugkeer gaat het mis: de raketlancering mislukt en ze zitten vast op Mars. Hoe kom je daar weer weg? Samen met het publiek zoeken de Wijsneuzen naar oplossingen, met humor, proefjes en verrassende inzichten. Je ontdekt hoe vindingrijkheid, samenwerking en creatief denken je verder kunnen helpen. Deze interactieve voorstelling maakt van iedereen een echte Wijsneus en laat zien dat wetenschap vooral leuk, spannend en vol verrassingen is.
Aanvangstijden
Zaterdag 8 mei 2027: 19.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.
Prijzen
€23,25.
Bezoekersinformatie
Podium Het Garnizoen
Ceintuurbaan 2
3847 LG Harderwijk (Gelderland) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Theater | Familievoorstelling
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *