Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Let op: Dit evenement heeft in 2026 plaatsgevonden en is afgelopen. Mocht er nieuwe informatie komen (over een volgende editie) dan lees je dat hier.
Gluren bij de Buren is het festival waarbij het vloerkleed het podium en de bank de tribune is. Enthousiaste Nieuwegeiners stellen hun huiskamer open voor een act en voor publiek uit de buurt. Alle wijken doen mee, dus van Galecop tot Vreeswijk, en van Batau-Zuid tot Fokkesteeg. Gluren bij de Buren biedt plaats aan amateurpodiumkunstenaars uit Nieuwegein en omgeving. Denk hierbij aan dans, theater, muziek, poëzie en nog veel meer!
“ Het gezelligste huiskamerfestival komt terug naar Nieuwegein! ”
Wil je meedoen? Schrijf je snel in op glurenbijdeburen. nl! Dit kan tot en met zondag 7 december.