Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Bij Museumpark Archeon valt er van alles te beleven dit Pinksterweekend! Maak een reis door de historie en doe allerlei activiteiten. Wat dacht je van boomstamkanovaren, armbandje twijnen, Romeinse mantelspeld maken, vilten, zwaardvechten, boogschieten en een kaarsje van bijenwas maken. Ook kun je mee marcheren in het Romeins legioen en spectaculaire gladiatorenshow in de arena aanschouwen.
Naast al deze activiteiten biedt Archeon nog iets: een heerlijke Pinksterbrunch! Eerste en Tweede Pinksterdag verzorgen wij een overheerlijke Pinksterbrunch met voor ieder wat wils en heerlijke koude- en warme gerechten. De troubadour zorgt voor vertier en vermaak, voor de kinderen is een speciaal kindervermaak met een knutselprogramma. De Pinksterbrunch is inclusief Gratis Entree voor Museumpark Archeon.
“ Bij Museumpark Archeon valt er van alles te beleven dit Pinksterweekend! ”
De brunch begint om 11:00 uur en eindigt om circa 13:00 uur. Na de brunch heb je ruim de gelegenheid voor een bezoek aan het park. Bij de entree geven wij een dagprogramma waar alle activiteiten van de dag op vermeld staan. Voor de brunch ontvangen wij jouw reservering graag vooraf, zodat wij jullie optimaal kunnen ontvangen.
Voor wie?
Dit evenement is voor kinderen, tieners en jong volwassenen.
Aanvangstijden
28 en 29 mei 2023
Zondag 28 mei 2023: 10.00 - 17.00 uur
Maandag 29 mei 2023: 10.00 - 17.00 uur
Reserveren voor de brunch kan via de website.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.