Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Rotterdam, ben je er klaar voor? Want de Pleinbios is terug! Van 14 t/m 30 augustus 2025 verandert de Kop van de Wilhelminapier — op het grasveld recht voor Hotel New York — in de grootste en gezelligste openluchtbioscoop van Rotterdam. Pak je stoel, zoek je favoriete plekje en geniet van film onder de sterren. Dat wordt weer een avond om niet te vergeten.
“ Van 14 t/m 30 augutus is de grootste openluchtbioscoop van Rotterdam terug! ”
Wat kun je verwachten? Bij ons beleef je film zoals nergens anders. Denk aan de warme zomeravonden, de zwoele Rotterdamse lucht en de magie van het witte doek, gewoon in de buitenlucht. Of je nu met je lief, je vrienden of het hele gezin komt, er is plek voor iedereen. En natuurlijk zorgen we voor de lekkere snacks en drankjes om je filmbeleving compleet te maken.
Aanvangstijden
14 t/m 30 augustus 2025
Terrein open: 20:30
Het filmprogramma begint tussen 21:30 en 21:45 uur, rond zonsondergang.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
Kaarten: €14,50
Cinevillepas: €11,50
Alleen online kaartverkoop.