Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Expeditie Stadsstrand in Vlaardingen

Meerdere data, vanaf 25 aug | het Stadsstrand | Vlaardingen
2 personen bekijken dit nu
 vindt dit leuk
(0 stemmen)
0%
Stem nu ook
In de laatste week van de zomervakantie (25, 26, 28 en 29 augustus, 13.00–17.00 uur) verandert het Stadsstrand Vlaardingen in een avontuurlijk speel- en ontdekparadijs voor kinderen van 6–12 jaar. Water staat centraal als bron van spel, verwondering en creativiteit. Beleef het Levend Mysteriespel “De Schat van Cornelis” over de watersnood van 250 jaar geleden, bouw zandcreaties met kunstenaar Ludo Roders, en ontdek de onderwaterwereld met filmer Jeroen Verhoeff. Op donderdag is er een natuurworkshop met pizza bakken, op vrijdag de Limonadefabriek waar kinderen water zuiveren, leidingen bouwen en hun eigen limonade maken. Verder: brandweerbeleving, sport & spel met Vlaardingen in Beweging op maandag en vrijdag, creatieve workshops, reuzenspellen en misschien nog wel meer verrassingen.
Toegang is gratis, zonder inschrijving. Kinderen alleen onder begeleiding (max. 5 per volwassene). Locatie: Stadsstrand Vlaardingen, Waterleidingstraat 2.
Meer info: hetstadsstrand. nl.
“ Kom spelen, sporten en beleven in de laatste week van de zomervakantie. ”


Voor wie?

Vooral voor kinderen.


Aanvangstijden

Maandag 25 augustus 2025
Dinsdag 26 augustus 2025
Donderdag 28 augustus 2025
Vrijdag 29 augustus 2025

In het staartje van de schoolvakantie kunnen kinderen van 6-12 jaar op 25, 26, 28 en 29 augustus van 13.00 tot 17.00 uur op het Stadsstrand lekker spelen en zich verwonderen.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

De toegang is gratis.
Het Stadsstrand is slechts 5 - 10 minuten lopen vanaf station Vlaardingen Centrum. Er is een groot gratis parkerenterrein bij de ingang.

Bezoekersinformatie

het Stadsstrand
Waterleidingweg 2
3134 KC Vlaardingen
Meer informatie over Expeditie Stadsstrand »
Schrijf een review »

Meer over:


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Ook interessant

  • Splashtours
    Met de amfibiebus zie je Rotterdam vanaf zowel water als land. .. »
  • Madurodam
    Typische Hollandse taferelen in miniatuur. Maar Madurodam is veel meer! .. »
  • Theater 't Web
    Intiem theater, met verrassende voorstellingen:Cabaret, muziek, film en kindervoorstellingen .. »

Uitgelicht