Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
In de laatste week van de zomervakantie (25, 26, 28 en 29 augustus, 13.00–17.00 uur) verandert het Stadsstrand Vlaardingen in een avontuurlijk speel- en ontdekparadijs voor kinderen van 6–12 jaar. Water staat centraal als bron van spel, verwondering en creativiteit. Beleef het Levend Mysteriespel “De Schat van Cornelis” over de watersnood van 250 jaar geleden, bouw zandcreaties met kunstenaar Ludo Roders, en ontdek de onderwaterwereld met filmer Jeroen Verhoeff. Op donderdag is er een natuurworkshop met pizza bakken, op vrijdag de Limonadefabriek waar kinderen water zuiveren, leidingen bouwen en hun eigen limonade maken. Verder: brandweerbeleving, sport & spel met Vlaardingen in Beweging op maandag en vrijdag, creatieve workshops, reuzenspellen en misschien nog wel meer verrassingen. Toegang is gratis, zonder inschrijving. Kinderen alleen onder begeleiding (max. 5 per volwassene). Locatie: Stadsstrand Vlaardingen, Waterleidingstraat 2. Meer info: hetstadsstrand. nl.
“ Kom spelen, sporten en beleven in de laatste week van de zomervakantie. ”
Voor wie?
Vooral voor kinderen.
Aanvangstijden
Maandag 25 augustus 2025 Dinsdag 26 augustus 2025 Donderdag 28 augustus 2025 Vrijdag 29 augustus 2025
In het staartje van de schoolvakantie kunnen kinderen van 6-12 jaar op 25, 26, 28 en 29 augustus van 13.00 tot 17.00 uur op het Stadsstrand lekker spelen en zich verwonderen.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
De toegang is gratis. Het Stadsstrand is slechts 5 - 10 minuten lopen vanaf station Vlaardingen Centrum. Er is een groot gratis parkerenterrein bij de ingang.