Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Cursus Essentiële Meditatie Jan Storms in Zeist

25 oktober 2026 | Zeist
2 personen bekijken dit nu
 vindt dit leuk
(0 stemmen)
0%
Stem nu ook
Volg de cursus Essentiële Meditatie in regio Midden-Nederland, te Zeist!

Essentiële Meditatie biedt je een toenemende draagkracht en stabiliteit, een verfijning en aanscherping van al je kenvermogens, en spontaan ook harmonie in je leven en in je relaties.

In acht lessen* ontvang je gedetailleerde kennis van een effectieve en natuurlijke techniek die je hele leven zal verrijken. Mensen die dachten dat meditatie niet voor hen weggelegd was, hebben succes met deze techniek. Wie al eerder technieken beoefend heeft, ervaart meestal dat Essentiële Meditatie dieper gaat en beter aansluit bij het leven ín de wereld. Je zult ook een overzicht verwerven van de volledige reikwijdte van mogelijkheden van menselijke ontwikkeling.

Jan Storms houdt zich al meer dan dertig jaar bezig met de begeleiding van mensen in een opwaartse ontwikkeling en maakte een studie van de vedische kennis op universitair niveau.

In totaal krijg je meer dan 20 uur begeleiding en onderricht van Jan Storms, met één individuele les. Voor het volledige overzicht van de lessen en om je aan te melden, zie de webstek.

*De cursus bestaat uit 7 groepslessen en één individuele les, les 2. Les 8 is een optionele extra les die je ontvangt je in het kader van een meditatiedag waar je in groep kunt mediteren. Lees meer via de webstek.
“ Essentiële Meditatie voert je naar een staat van van helemaal thuis zijn in je zelf ”
Let op: je ontvangt de exacte locatie na aanmelding.


Aanvangstijden

Zondag 25 oktober 2026

Les - Datum - Tijd van aanvang - Duur
Les 1: zo 25-10-2026 - 18:30 - 2 uur
Les 2: 26/30-10-2026 - afspraak - 1 uur
Les 3: vr 30-10-2026 - 19:00 - 3 uur
Les 4: za 31-10-2026 - 18:30 - 3 uur
Les 5: zo 01-11-2026 - 09:30 - 3 uur
Les 6-7: later bepaald* - later bepaald* - 3 uur elk
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

Korting
Inkomen op bijstandsniveau
€300,-*

Standaard
Algemeen tarief
€600,-

Hoog
Vanaf een bruto-inkomen van €85.000,-
€1.200,-

*gevraagd wordt een bewijs te overleggen van het inkomen en van te voren te melden dat je van de korting gebruik wilt maken.

Bezoekersinformatie

Cursus Essentiële Meditatie Jan Storms
Exacte locatie volgt na aanmelding
Zeist
Meer informatie over Cursus Essentiële Meditatie Jan Storms »
Schrijf een review »


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.


Uitgelicht
Tejaterthuis
Theater in Amersfoort
Touwmuseum De Baanschuur
Museum in Oudewater
Mondriaanhuis
Museum in Amersfoort