Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Open dag zorgboerderij Blommendal 2027 in Stoutenburg

26 juni 2027 | zorgboerderij Blommendal | Stoutenburg (Leusden)
 vindt dit leuk
(11 stemmen)
91%
Stem nu ook
Op zaterdag 26 juni 2027 vieren wij een bijzondere mijlpaal: Zorgboerderij Blommendal bestaat 20 jaar! 🥳

Kom samen met familie, vrienden, buren, opa en oma genieten van een gezellige dag vol activiteiten voor jong en oud.

🌾 Ambachtelijke kraampjes
🎶 Muziek van het shantykoor en de band Niet Nix
🌳 Wandel door Blom's Boer'n Bos
🥩 Proef het heerlijke vlees uit onze boerderijwinkel De Deel
🏰 Springen op het luchtkussen
🎨 Laat je mooi schminken
🐴 Ponyritjes voor de paardenliefhebbers

Daarnaast zijn er volop mogelijkheden om lekker te eten en te drinken. Kortom: een heerlijke dag uit op de boerderij!

📅 Zaterdag 27 juni 2026
📍 Zorgboerderij Blommendal
🎟️ Gratis entree

Maak er samen met ons een onvergetelijke dag van!
“ zaterdag 26 juni jaarlijkse open dag zorgboerderij Blommendal ”
Iedereen is van harte welkom! ❤️.

Voor wie?

Dit evenement is voor kinderen, volwassenen en senioren.


Aanvangstijden

26 juni 2027

10:00 - 16:00
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

De toegang is gratis.
parkeren gratis op eigen terrein.

Bezoekersinformatie

zorgboerderij Blommendal
Ruifweg, 6
3835 PN Stoutenburg
Meer informatie over Open dag zorgboerderij Blommendal 2027 »
Schrijf een review »

Meer over:


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Video Open dag zorgboerderij Blommendal 2027

Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Ook interessant

  • Kunstmarkt Wijk bij Duurstede
    Laat je inspireren door de creativiteit op de Kunstmarkt in het hart van Wijk bij Duurstede. .. »
  • Luuk Ransijn - Uitkijk - try out
    Voorstelling in Soest .. »
  • Brinkhuis Theater
    Het Brinkhuis Theater in Laren is een intiem en knus theater in het hart van Laren in het Gooi. .. »

Uitgelicht
Calypso Theater
Theater in Wijk bij Duurstede
De Domtoren
Attractie in Utrecht
Molen Rijn en Lek
Attractie in Wijk bij Duurstede