Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Op slag verliefd! Na een lange kronkelige dijk beland je uiteindelijk in het dorpje Kattendijke. Een toevallige blik omhoog vangt het sierlijke torentje van de kerk. Wat een bescheiden schoonheid! Ik was meteen verliefd. Het hele gebouwtje ademt een sfeer van historie en intimiteit maar ook van een onverzettelijkheid die vele eeuwen heeft doorstaan.
Windbroke speelt altijd graag in historische of authentieke gebouwen. Zaterdag 11 november is het de beurt aan het pittoreske kerkje van Kattendijke.
Als je het over historische gebouwen hebt; De kerk van Kattendijke dateert uit de veertiende eeuw, het huidige sierlijke torentje werd al in 1630 gebouwd! Die historie voel en proef je zodra je over de drempel stapt! Samen met de prachtige akoestiek vormt dit monument daarom een heerlijk decor voor de authentieke volksmuziek uit Keltische culturen zoals de folkband Windbroke die vertolkt.
Het huidige programma is ontstaan tijdens de (wie-weet-het-nog?) Coronalockdowns. Er zijn toen zo veel nieuwe nummers ontdekt en opnieuw gearrangeerd dat het programma “After The Break” ontstond. Inmiddels is dit repertoire geleidelijk al weer zo geëvolueerd dat het onder de werktitel “After The Break Plus” wordt uitgevoerd, een fris en sfeervol avondvullend concert.
Aanvangstijden
Zaterdag 11 november 2023: 20:00 uur
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
tickets: €15,-.
Bezoekersinformatie
Kerk Kattendijke
Dorpsstraat 53
4474 AB Kattendijke (Zeeland)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Wereldmuziek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Lenteconcert Lezzom en Lips Lezzom en @Lips treden voor u op, zingen apart en samen hun muziek, alles a capella .. » 10 mei
Braderie Lewedorp Leuke braderie in Lewedorp van 10.00 uur tot 16.00 uur. Met diverse leuke kramen en activiteiten. .. » 17 mei
Vintage- brocante- & antiekmarkt Midd... Iedere maandag in de zomermaanden. Kom nu struinen langs de volle kramen in de hoofdstad van Zeeland .. » 12 mei