Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
🐭 De Muizenjacht op Slot Zuylen is terug! Speuren, muziek maken, luisteren, kleuren én smullen – het wordt weer een feestje! 🎶🎨🥞
“ Uitje voor de kleintjes, met speurtocht, verhalen, muziek, pannenkoek, drankje en kleurplaat ”
Van 21 tot en met 23 oktober verandert Museum Slot Zuylen, aan de rand van Utrecht, in een muizenparadijs. Overal hebben muizen zich verstopt – tussen ridders, jonkvrouwen en kasteelpersoneel! Een verhalenverteller neemt de kinderen mee in hun wereld, er wordt muizenmuziek gemaakt in de Gobelinzaal én in museumcafé Het Koetshuis versieren de kleine speurneuzen hun eigen pannenkoek en maken een muizenschilderij. Oudere kinderen en volwassenen kunnen smullen van de audiotour ‘Personeelsgeheimen’, waarmee je ook een kijkje krijgt in vertrekken die normaal gesloten blijven.
Voor wie?
Dit evenement is voor kinderen, volwassenen en senioren.
Aanvangstijden
21 t/m 23 oktober 2025
Je kunt de speurtocht beginnen en van de pannenkoek smullen op elk gewenst moment tussen 11 en 16 uur. Als je wilt genieten van de muziek en de verhalen, dan kun je het best voor 12.30 uur starten met je speurtocht.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
Kinderen: vanaf € 11
Volwassenen: gratis met Museumkaart, Vriendenloterijkaart of ticketprijs.