Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Op zaterdag 18 juli organiseert de Stichting Muziek in de Grote Kerk Goes een marktconcert op het Marcussen-orgel in de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes.
Gastorganist is dan Bas Koster. Hij studeerde aan de conservatoria van Tilburg en Rotterdam en volgt momenteel een opleiding tot koordirigent. Hij is als kerkmusicus werkzaam in Haastrecht, Rotterdam en Oudewater. Op zijn programma staat muziek van Johann Sebastian Bach, Heinrich Scheidemann en een eigen compositie.
Aanvangstijden
Dinsdag 21 juli 2026: 13.30 uur
Aanvang 13.30 uur.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
Entree: vrijwillige bijdrage na afloop.
Bezoekersinformatie
Grote of Maria Magdalenakerk
Singelstraat 21
4461 HZ Goes (Zeeland) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Vlissingen Vintage 20 live bands , oldtimers, vintage markt, vinyl beurs, en veel plezier in het centrum van Vlissingen .. » vanaf 19 juni
Ibiza Market - Tholen Ibiza vibes aan de jachthaven 🌴⚓ .. » 13 juni
Zuid-Beveland in de Middeleeuwen Op 20 en 21 juni is 'Zuid-Beveland in de Middeleeuwen', waar geschiedenis tot leven komt! .. » vanaf 20 juni