Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Op dinsdag 4 augustus organiseert de Stichting Muziek in de Grote Kerk Goes een marktconcert op het Marcussen-orgel in de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes.
De stadsorganist van Goes, Arno van Wijk, bespeelt dan het instrument in de Grote Kerk. Als vaste bespeler kent hij het orgel als geen ander. Hij speelt muziek van zijn collega-stadsorganist uit Middelburg Margreeth Chr. De Jong, van Dietrich Buxtehude, de bekende Cantilene van Joseph Rheinberger en twee delen uit de eerste symfonie van Louis Vierne.
Aanvangstijden
Dinsdag 4 augustus 2026: 13.30 uur
Aanvang 13.30 uur.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
entree gratis (vrijwillige bijdrage na afloop).
Bezoekersinformatie
Grote of Maria Magdalenakerk
Singelstraat 21
4461 HZ Goes (Zeeland) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Orgelconcert orgelleerlingen - Grote ... Orgelconcert door orgelleerlingen van Arno van Wijk in de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes .. » 4 juli
Orgelconcert Daniël Manso - Grote Ker... Orgelconcert door Daniël Manso op het Marcussen-orgel in de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes. .. » 18 juli
Orgelconcert Jan Hogendoorn - Grote K... Orgelconcert door Jan Hogendoorn op het Marcussen-orgel in de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes .. » 14 juli