Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Op ruim 20 locaties verspreid over twee kilometer idyllisch lintdorp, exposeren ca. 50 kunstenaars hun werk (o.a. In de kerk en in Fort K'IJK). Een aantal exposanten heeft zich laten inspireren door het thema ‘draaien’, dit ter ere van het 375-jarig bestaan van molen De Woudaap. Er wordt o.a. Gedraaid aan metaal, hout, klei, wielen, wieken, schelpen, schapenwol en Zaanse spinnen. In het Dorpshuis zijn bijzondere foto's van De Woudaap te zien en andere molenparafernalia, zoals een molenzeil. Ook is het de eerste dag van de feestweek, zodat heel het dorp versierd zal zijn.
Aanvangstijden
Zondag 30 augustus 2026: 11:00 uur
11.00 - 17.00 uur (Fort K'IJK tot 16.00 uur).
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.
Bezoekersinformatie
Krommeniedijk
Krommeniedijk 182
1562 GT Krommenie (Noord-Holland) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Beeldende kunst
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Huis Bartolotti Kom binnen in het mooiste grachtenpand van Amsterdam .. »
Koninklijk Paleis Amsterdam Bewonder beeldhouwwerken, schilderijen, empiremeubelen en kroonluchters en word herinnerd aan Lodewi .. »
Straat Museum International graffiti and street art museum .. »