Eric Vloeimans is zonder twijfel een van de meest invloedrijke musici van Nederland. Hij staat bekend om zijn fluisterende trompetspel, zijn zeer uiteenlopende projecten en zijn enorme creatieve drive. Met nieuwe energie en nieuwe muziek blaast hij leven in zijn spetterende band, genaamd Hotspot!
Is het poppy, jazzy of funky? Het is een smeltkroes, alles door elkaar. Vloeimans’ Horn Of Plenty, waarin alles mogelijk is. Hotspot speelt muziek van het hart waar iedereen blij van wordt.
Dansbare, funky grooves, geïnspireerd op James Browns Jungle Groove, hypnotiserende mystiek met prachtige melodieën, een vleug dance (mede met dank aan zijn combinatie met dj Armin van Buuren), een ode aan de Caribische groepen waarin Vloeimans speelde, onweerstaanbaar swingende Afrikaanse ritmiek én Vloeimans’ liefde voor energieke Balkan–grooves. En last but not least: Phaedra Kwant zingt prachtige eigen liedjes.
Aanvangstijden
Maandag 28 september 2026: 20.15 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
25 euro.
Bezoekersinformatie
Beauforthuis
Woudenbergseweg 70
3711 AB Austerlitz (Utrecht)
Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Genre: Muziek | Jazz