Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
De gemeente Den Haag is inclusieve organisatie. Een organisatie die mensen waardeert voor hun talenten, rekening houdend met de onderlinge verschillen, overeenkomsten en uitdagingen. Hier maken wij actief werk van, want op deze manier benut je alle talenten en verschillen én ben je een aantrekkelijke en betrokken werkgever voor iedereen. Om hier aandacht aan te besteden is de tentoonstelling Trots van Mimafotografie te zien in het Atrium Den Haag van 6 t/m 17 mei. Aan alle 21 modellen is gevraagd wat hun eigen idee van trots is en hoe zij dit willen laten zien.
Aanvangstijden
6 t/m 17 mei 2019: 00:00 uur
maandag: 7.00 - 20.30 uur dinsdag, woensdag en vrijdag: 7.00 - 19.00 uur donderdag: 7.00 - 21.30 uur zaterdag: 9.30 - 17.00 uur zondag en feestdagen: gesloten.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.
Prijzen
Gratis.
Bezoekersinformatie
Atrium Den Haag
Spui 70
2511 BT Den Haag Centrum (Zuid-Holland)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Overig
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Naturalis Biodiversity Center Avontuurlijk familiemuseum waar je veel kunt zien en ontdekken over van alles wat op aarde leeft en .. »
Museum Prinsenhof Delft Het verhaal van vijf eeuwen Nederlandse geschiedenis en de bijzondere rol die Delft hierin speelt. .. »
Royal Delft Museum Kenniscentrum en museum van dé producent van het authentieke Delftsblauw sieraardewerk en modern aar .. »